Małe kolorowe pomocnice

zakładki indeksujące

Kolorowe, samoprzylepne i bardzo pomocne w nauce i pracy. Takie są zakładki indeksujące. Bez tych małych karteczek, którymi można zaznaczać istotne fragmenty w książkach lub podręcznikach, trudno dzisiaj byłoby się obejść. Trudno też dzisiaj wyobrazić sobie, że kiedyś ich w ogóle nie było.

Czym są zakładki indeksujące?

Są to małe, samoprzylepne karteczki, które przyklejane są w książkach, podręcznikach czy zeszytach lub ćwiczeniach. Zakładki mają jaskrawe kolory, przez co zawsze bardzo szybko i łatwo można je zauważyć. Dzięki zakładkom indeksującym zawsze można znaleźć szybko potrzebną wiadomość lub odczytać notatkę, która jest nagle potrzebna. Ponadto zaznaczając dany fragment w książce lub podręczniku bez problemu ten fragment można szybko znaleźć.

Specjalne pomocnice

Idea użytkowania tych małych karteczek jest bardzo prosta, przykleja się je do kartki książki lub zeszytu i w każdej chwili można znaleźć odpowiednią notatkę. Jednak po odklejeniu karteczka nie rozrywa danej kartki, do której wcześniej była przyklejona. Dzieje się tak dlatego, że do karteczek użyto specjalnego kleju. Jego adhezyjna siła sprawia, że karteczka zostaje przyklejona tak, że nigdy się nie odklei a równocześnie oderwana od danej kartki nie rozerwie jej i nie zniszczy.
Ponadto istnieją karteczki, które można użyć kilka razy.
Zakładki indeksujące (kupisz na biurfan.pl) to małe pomocnice, pomagają wszystkim w biurze, w szkole, w domu, na studiach.